Deprecated: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in /www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-includes/functions.php on line 5155
Siena: TROFEO REGIONALE CENTRO – ROUND 1, 6. – 7.4.2013 - spiritracing.cz

Siena: TROFEO REGIONALE CENTRO – ROUND 1, 6. – 7.4.2013

O tomto víkendu byly na programu Easykart regionální závody v Sieně. Jelikož se za dva týdny na tomto okruhu pojede závod Trofeo Nazionale Easykart, předpokládala se účast většiny jezdců pohybujících se na předních místech startovního pole. Toto se potvrdilo, a závodní depo bylo téměř plné. K velké účasti přispělo určitě i příjemné jarní počasí s teplotami okolo 20stupňů.

Vydařený víkend absolvoval tentokráte pouze jeden jezdec Matěj Kácovský. Celý víkend zajížděl časy do 6. místa. Zajetý čas v měřeném tréninku mu zajistil 4.startovní pozici. V obou závodech sváděl rovnocené souboje v nejrychlejší šestičlenné skupince, která zbytku startovního pole ujížděla. Ve finále bojoval i o druhé místo, drobná chybička však znamenala propad na konečné páté místo, které je ale vzhledem k účasti celé špičky této třídy velmi cenné.

Reportáž a foto zde:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *