Připravované závody 2022: Mistrovství České Republiky
Předchozí kategorie:  EASYKART 50, EASYKART 60

2x Vítěz Poháru Autoklubu České republiky v Easy 60

2x Vicemistr Poháru Autoklubu České republiky v Easy 100

2020 / 2021

P2 Grand Finale Easykart - Easy 60

2017

Každý rok opakujeme, že sezóna uplynulá sezóna Jiřího Skopalíka byla jako na horské dráze. A letos tomu nebylo jinak. Je všem dobře známo, že se Jirka řadí k těm nejlepším pilotům, které máme čest zastupovat a letošní sezóna toho byla jedním velkým důkazem. Začátek roku 2021 ještě stále doprovázela přísná pravidla týkající se onemocnění Covidem-19, což zapříčinilo absenci Skopalíka na prvním závodním víkendu. Druhý závodní víkend (opět v Chebu mimochodem) se Jirka teprve seznamoval s motokárou a hledal rychlost, která přes zimu tvrdě spala. Ona rychlost se probudila ve Vysokém Mýtě při třetím podniku CKO, kde si Jirka dojel pro téměř plný bodový příděl. Ještě před posledním podnikem opět v Chebu (ano, jel se celkem 3x) se Jirka řadil mezi outsidery. Ale nevzdal se, dojel si pro dominantní vítězství a obsadil tak celkovou druhou příčku v celkovém hodnocení Poháru Autoklubu České republiky. Jako jediný z kategorie Easykart 100 dosáhl na více než jedno vítězství v superfinále (celkem 2) a stal se tak naším nejúspěšnějším pilotem v této kategorii. Celkově má tedy na kontě 2 tituly v E60 a 2 tituly vicemistr v E100. Příští rok se chystá kategorii Easykart 100 opanovat a ukončit tímto titulem svoji cestu kategoriemi Easykart, která byla více než úspěšná.