O nás

Team SPIRIT RACING vznikl v roce 2004. V té době jsme se spíše na amatérské úrovni začali věnovat kartingovému sportu. Velice brzy jsme ale pochopili, že pokud se tomuto sportu budeme chtít věnovat naplno, je třeba našemu snažení dát jasná pravidla tak, aby bylo možno tyto aktivity vůbec financovat. A tak jsme dali vzniknout firmě SPIRIT RACING s.r.o. Sezóna 2005 byla první kdy naši jezdci vyrazili do bojů pod hlavičkou SPIRITU.

Dnes SPIRIT RACING zastupuje zájmy více než dvaceti jezdců v oblasti motorsportu, zejména pak pochopitelně kartingu a za uplynulé roky jsme získali spoustu zkušeností v rámci kartingových seriálů v ČR, ale i v zahraničí. V České republice naši jezdci jezdí v podstatě všechny kartingové seriály, přičemž hlavní pozornost se pochopitelně směřuje na Mezinárodní mistrovství České republiky a seriál EASYKART, který je naší prioritou č.1 v zahraničí.

Od sezóny 2009 působíme i v oblasti rallyových soutěží a zastupujeme zájmy rallyového teamu TROTINA RALLYE TEAM, zastoupené pilotem Petrem Šimurdou, který se svým rallyecross speciálem Škoda Fabia R5 účastní mistrovství Evropy v rallyecrosse. Dále úzce spolupracujeme s profesionálním rallye týmem s dlouholetou tradicí, VANČÍK MOTORSPORT, kde nás zastupuje náš bývalý pilot Dominik Stříteský se svým speciálem Škoda Fabia R5.