Mistrovství Slovenska & Moravský pohár 23. – 25. 6. 2017

Šampionát mistrovství Slovenské republiky a Moravského poháru už tento rok po třetí zavítal na oblíbenou trať v rakouském Bruck am der Leitha, kde se pro tentokrát jela varianta tratě číslo 3.

\"\"

Na startovním roštu se sešlo až 140 jezdců, kdy nejobsazenější byla třída KZ2 senior s 23 jezdci. Typicky pro tento kraj se zde střídalo počasí z jednoho extrému (tropického vedra) do druhého (nedělní průtrž mračen).

V kategorii Easy 60 Mladí moc hezký výsledek zajel Tomáš Rosypal, když po celkovém součtu bodů skončil na třetím místě.

V královské třídě KZ2 nás reprezentoval jen Petr Klobás, který dokázal porazit Kateřinu Žůrkovou a v poháru zvítězil!

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”49\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”24\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]