Pohár AČR Písek 16. – 18. 6. 2017

Třetí podnik Poháru Autoklubu České republiky se konal v malebném městě Písek na okruhu hradiště, více znám jako \”české zelené peklo\”. Na startovním roštu se sešlo nad 145 jezdců.

V kategorii Easy 60 skončil na 4. místě Jirka Skopalík a kousek za ním na 6. místě Tomáš Rosypal.

V Easy 100 Michal Pražák dokázal odolat nátlaku Michelle Jandové a zvítězit tak v Superfinále, na třetím místě Josef Knopp, na 6. pozici z 12-ti jezdců skončil Filip Škorpík, následujíc Karlem Kováčem.

Tento víkend jsme měli i zástupce ve vytrvalostním závodě Honda 390 a tím byl samotný Dominik Stříteský. Dominik odvedl skvělou práci a ve svých počínáních udržoval jeho tým na 1. místě, ale bohužel v závěru závodu o toto místo přišli a skončili tak na 2. místě! Skvělý výsledek na vůbec první závod s tímto strojem pro Dominika.

Ve třídě Kz2 zvítězil Dominik Javůrek.

Pohled na písecký okruh z pohledu Dominika Javůrka.

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”52\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”24\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]