Mistrovství Slovenska & Moravský pohár 19. – 21.5.2017

Původně byl třetí podnik Mistrovství Slovenska a Moravského poháru naplánován, aby se odjel na okruhu v Dunajské Strede, z toho ale nakonec sešlo a podnik už letos podruhé hostil velmi oblíbený okruh v rakouském Bruck am der Leitha. Startovní pole čítalo až přes 150 jezdců.

V kategorii Easy 60 si parádní druhé místo vyjel Vašek Chovanec, následujíc třetím Matyášem Puršlem! V podkategorii Easy 60 Mladí si pro 4. místo dojel Tomáš Rosypal.

Karel Kováč dokázal v Easy 100 vybojovat druhé místo.

V nejsilnější kategorii Kz2 si v Mistrovství Slovenska dojel pro bramborový 4. plac a Petr klobás v Moravském poháru byl o pouhý jeden bod na druhém místě.

Za fotografie děkujeme Josefu Kališovi

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”47\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”24\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]