ADAC championship 12. – 14.5.2017

Oblíbený okruh v německém Wackersdorfu, tentokrát hostil i šampionát ADAC, kterého se z týmu Spirit Racing účastnil Dominik Stříteský a Petr Klobás, oba ve třídě Kz2. Za podotknutí stojí fakt, že se na startu sešlo až 30 motokár ze třídy Kz2! 

I když to byla pro Dominika premiéra v tomto šampionátu, tak zajel výborný výsledek a po součtu jízd se umístil na 3. místě!

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”46\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”24\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]