Mistrovství České republiky Cheb 12.5 – 14.5.2017

Týden po Poháru autoklubu ČR hostil chebský okruh i Mistrovství České republiky, kde se sešlo ale jen pouhých 72 jezdců… Z toho nejvíce 17 jezdců startovalo v Easy 60. V pátek večer se na okruhu konal rekreační noční závod s půjčovnovými motokárami, ve kterém dokázal zvítězit Jakub Talaš. 

V kategorii pro nejmenší Easy 50 parádně dojel na třetím místě David Rosypal.
V Easy 60 po napínavém souboji s Adamem Kowalskim zvítězil Jirka Skopalík! Dále na 9. místě dojel Matyáš Puršl, následovaný Václavem Chovancem a o kousek dál na 13. místě Tomáš Rosypal.

Josef Knopp, který tento rok poprvé startoval se strojem kategorie OK ve superfinále skončil na 4. místě.

V nejsilnější třídě Kz2 to v sobotu vypadalo dokonale pro Dominika Stříteského, který ovládl měřený trénink a zajel rekord chebské trati s časem 49,900! V neděli Dominik zvítězil v jedné z rozjížděk, ale bohužel ve superfinále skončil na 3. místě. Momentálně ztrácí na vedoucího šampionátu Jakuba Kadlčáka pouhých 5 bodů.

Za fotografie děkuji Josefu Kališovi

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”45\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”24\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]