Pohár AČR Cheb 5.5. – 7.5.2017

První podnik poháru Autoklubu České republiky se konal na okruhu v západních Čechách v Chebu. Na poměry PAČR byla velmi obstojná účast čítající až 130 jezdců. Počasí naštěstí přálo a celý víkend se obešel bez většího deště. 

V kategorii Easy 60 startovalo 16 závodníků a nejlépe ze všech dojel Jirka Skopalík po prvním závodě vede šampionát. Na 7. místě dále dojel Matyáš Puršl, který mě smůlu, když se hned po startu dostal do kolize a mimo trať, a kousek za ním na místě devátém Tomáš Rosypal, na šestnáctém místě dojel Lukáš Škorpík.

V Easy 100, skvělou jízdu předvedl Filip Škorpík, který dokázal porazit Pepu Knoppa. Dále na čtvrté pozici skončil Martin Antoš a na 6. místě Maxmilián Zimin. Michal Pražák a Karel Kováč bohužel závod nedojeli. 

Kategorii Kz2 ovládl Dominik Stříteský, který vyhrál systémem Start-Cíl, jediný kdo mu dokázal stačit byl Petr Klobás jr. Tato dvojici jinak všem svým soupeřům dali přes jedno kolo. Za tým JOKA Kart Racing mimo jiné startoval nováček v kategorii Jiří Leskour, který obsadil 8. příčku.

Fotografie od pane Josefa Kališe, Děkujeme.

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”44\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”200\” thumbnail_height=\”200\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”20\” number_of_columns=\”6\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]