Mistrovství Slovenska & Moravský pohár 23. – 25. 4. 2017

Druhý podnik Mistrovství Slovenska a Moravského poháru se konal na okruhu ve Vysokém Mýtě, kde se vystřídalo všechno počasí krom tepla… V neděli to šlo až do extrému, když během závodu začalo až mírně sněžit. Na startovní pole se vešlo 130 jezdců.

Naši svěřenci se v kategorii Easy60 se tento závodní víkend velmi snažili a Jirka Skopalík vybojoval 2. místo, Matyáš Puršl 3. místo, Vašek Chovanec 4. místo a v podkategorii Easy60 mladí si Tomáš Rosypal vyjel místo třetí.

Ve Easy100 Karel Kováč nezahálel a dokázal zvítězit ve všech třech rozjížďkách.

V královské třídě Kz2 v hodnocení MS nejlépe skončil Jakub Talaš na 4. místě a nadále svádí boj o celkové 1. místo s Martinem Konopkou, v hodnocení MP skvělou práci předvedl Petr Klobás, který v tomto hodnocení zvítězil!

 

Za fotografie děkujeme panu Josefu Kališovi.

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”43\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”60\” thumbnail_height=\”60\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”20\” number_of_columns=\”4\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-carousel.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]