Mistrovství Slovenska & Moravský pohár 1. – 2. 4. 2017

Začátkem dubna odstartoval první závod podniku Moravský pohár a s ním úzce související Mistrovství Slovenské republiky. S tímto podnikem je tradičně spojena vysoká účast, která čítala přes 180 jezdců, kde nejobsazenější byla třída Rotax Max Junior. Celý závodní víkend provázelo slunečné jarní počasí a vysoká teplota.


V kategorii Easy 60 si nejlépe počínal Jiří Skopalík, který si v celkovém součtu dojel pro 2. místo, kousek za Jirkou na pátém místě skončil Vašek Chovanec a v podkategorii Easy 60 Mladí si Tomáš Rosypal vybojoval 4. místo.

V Easy 100 nám Karel Kováč dojel pro zlato, Josef Knopp po nešťastné druhé jízdě celkově na 4. místě.

Sezóna 2017 v KZ2 začala báječně pro Jakuba Talaše, který si poctivě vybojoval aktuální prvenství v šampionátu Mistrovství Slovenska. Bohužel pro Dominika Stříteského to začalo právě naopak, i přes skvělý měřený trénink, ze kterého startoval na druhé pozici, mu štěstí nepřálo. Dominik byl v jedné z jízd penalizován za \”přečasný\” start a v další jízdě skončil, poté co ho soupeř vyrazil z tratě, dojel si tedy pro celkové 8. místo. Petr Klobás si nakonec dojel pro 5. místo.

Všem za Spirit Racing Team gratulujeme!

Za fotografie děkujeme Josefu Kališi.

[ngg_images source=\”galleries\” container_ids=\”42\” display_type=\”photocrati-nextgen_basic_thumbnails\” override_thumbnail_settings=\”1\” thumbnail_width=\”90\” thumbnail_height=\”60\” thumbnail_crop=\”0\” images_per_page=\”20\” number_of_columns=\”4\” ajax_pagination=\”0\” show_all_in_lightbox=\”0\” use_imagebrowser_effect=\”0\” show_slideshow_link=\”1\” slideshow_link_text=\”[Ukázat prezentaci]\” template=\”/www/spiritracing.cz/spiritracing.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php\” order_by=\”sortorder\” order_direction=\”ASC\” returns=\”included\” maximum_entity_count=\”500\”]