Pronájem

Vážení závodníci,

dovolujeme si Vám tímto nabídnout naši teamovou závodní techniku, kterou jsme Vám schopni  pronajmout. Níže uvedené stroje a ceny jsou orientační. S každým zájemcem sjednáváme podmínky pronájmu konkrétně dle jeho potřeb. K technice jsme samozřejmě schopni zajistit servisní zázemí, místo ve stanu, poradenství nejen na závodech u nás, ale např. i v rámci seriálu EASYKART v Itálii.

 

\"Easy50\"EASY 50

Stroje pro nejmladší piloty ve věku od 5-ti let. Nabízíme techniku připravenou pro účast ve všech vypsaných závodech. Pro začátečníky je možno domluvit testování na menším okruhu v Pardubicích, který je pro začínající piloty naprosto ideální.

Cena od 2000,- Kč/den

_________________________________________________________________________________

\"Easy60\"EASY 60

Stroje pro zkušenější piloty ve věku od 7-12 let. Nabízíme techniku připravenou  pro účast ve vypsaných závodech českého seriálu EASY. Třída EASY 60 je pravděpodobně nejrozšířenější \”Cupovou\” třídou v Evropě. Rádi Vám tuto techniku nabídneme včetně zázemí a servisu při závodech v Itálii, Polsku, Rakousku nebo Maďarsku.

                                                        Cena od 3000,- Kč/den

_________________________________________________________________________________

\"Easy100\"EASY 100

Stroje pro zkušené piloty ve věku 10-14 let. Nabízíme techniku připravenou  pro účast ve vypsaných závodech českého seriálu KC a MP, kde je možno jet v rámci stovek. Třída EASY 100 je ovšem velice dobře obsazenou \”Cupovou\” třídou v Itálii. Rádi Vám tuto techniku nabídneme včetně zázemí a servisu při závodech v Itálii.

Cena od 4000,- Kč/den

_________________________________________________________________________________

Pozn.:
Výše uvedené ceny jsou orientační a zpravidla při pronájmu na závodní víkend. Ceny neobsahují pronájem zázemí a technickou podporu, případně dopravu. Každému zájemci se budeme snažit vyjít vstříc a sjednat s ním rozsah a cenu služeb dle jeho potřeb.